Forum

Kontrole biletowe, teraźniejszość i przeszłość

Iwo napisał(a):

> Tak mnie naszło...

Jest zdecydowanie lepiej. Renomę spotykałem nawet 2 razy w miesiącu. Kontrolerów ZDiTM mam przyjemność oglądać raz na 3-4 miesiące. I to właśnie na jakichś dziwnych liniach typu 80 (odcinek Las Arkoński-Arkonka). Poprzednio bodajże pod koniec maja w 9 na trasie Zajezdnia Pogodno-Spacerowa. W centrum widuję tylko na 70, jak przed 13 wracają do bazy i czasem jeszcze im się chce dla zasady kogoś postraszyć, więc tych kontroli nie liczę. A biorąc pod uwagę, że w najbliższym czasie kary mają stanieć, to nic, tylko się cieszyć. Po co wydawać miesięcznie ponad 100 zł na bilety (tyle "wyjeżdżam" na jednorazowych), skoro bardziej będzie się opłacało wpaść raz na parę miesięcy? Popieram obecny układ i dziękuję wszystkim, którzy do tego doprowadzili!

P.S. Gdyby ktoś nie wyczuł, jest to oczywiście ironia. Smutna niestety, bo wykrywalność i ściągalność w najbliższym czasie polecą i to ostro... :(

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Re: Kontrole biletowe, teraźniejszość i przeszłość · 17 lat temu · torwid 
Kontrole biletowe, teraźniejszość i przeszłość · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Kontrole biletowe, teraźniejszość i przeszłość · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)