Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Rozkład jazdy linii 73Z
wysłane przez Błażej 3
Tak spoglądając na stronie ZDiTM na rozkłady, zauważyłem, że na odcinku Hangarowa nż - Zdroje Krzyżówka, wszystkie linie mają po około 0,3 km i minute na przejazd, a linia 73 aż 0,8 km i 2 minuty na przejazd, które w starym rozkładzie przez cały dzień były, w nowym tylko w szczycie popołudniowym. Więc, niby to którędy 73 pokonuje tą trasę !?
-- To były czasy: 104 - Podjuchy - Dolna Odra 110 - Gryfino - Dolna Odra
-- To były czasy: 104 - Podjuchy - Dolna Odra 110 - Gryfino - Dolna Odra