Forum

63B?

Bałagan w dokumentacji, samowola budowlańców czy jeszcze coś innego? Jak podało Radio Szczecin, plany tymczasowej komunikacji dla Skolwina trzeba było mocno zweryfikować. Autobusy linii 63 - z powodu rozkopanej jezdni - nie są w stanie zawracać przy dworcu w Skolwinie. Linia kończy trasę przy Hucie Szczecin. Od huty do dworca kursuje dodatkowy, nieplanowany wcześniej busik.

wysłane przez torwid  67

t105n napisał(a):

> Od początku zastanawiam się, gdzie przy dworcu Skolwin jest > pętla, na której mogą zawrócić autobusy. Tak samo nie > wiem, gdzie koło huty jest pętla. Autobusy tam > trójkątują czy jak? Pytam, bo póki co nie dysponuję > czasem, żeby sprawdzić to naocznie.

Właśnie wróciłem. Żeby była jasność to na początku mała poprawka. PR Szczecin się trochę machnęło: autobusy 63 mogły dojeżdżać do ul. Cegłówki i zawracać przed przejazdem kolejowym, na którym doszło do uszkodzenia toru. I to była przyczyna dodatkowych kłopotów. Natomiast w Skolwinie jest żużlowy czy gruntowy placyk na wysokości "dworca", na którym widziałem tymczasowy przystanek (słupek na feldze). Ślady wskazują, że autobusy tam właśnie zawracają. Natomiast co do huty, to nie widzę problemu, bo tam jest betonowy plac, na którym nawet TIR-y zawracają bez problemu.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
63B? · 17 lat temu · jas59 
Gdzie pętla? · 17 lat temu · t105n 
Re: Gdzie pętla? · 17 lat temu · torwid