Forum

Spór o autobusy na Pogodnie nie ustaje

Jeśli prezydent nie spotka się z nami we wtorek o godz. 15.30, zablokujemy drogę - grożą mieszkańcy ul. Reduty Ordona.

wysłane przez Piotr

mkubien napisał(a):

> Najgorsze jest to, że mieszkańcy Reduty Ordona robią sobie > dobrze kosztem mieszkańców osiedli ościennych, czyli > Zawadzkiego i Kaliny. Ale co to kogo obchodzi.

"wolności jednych nie może być kosztem drugich" ;) tak mi się przypomniał cytat z filmu...Ich nie obchodzi, że komunikacja miejska jest dla ogółu mieszkańców Szczecina. Sami z tej komunikacji nie korzystają, mówiąc brzydko, a konkretnie...obsrali chodniki samochodami i basta...Pamiętam co się działo jak budowali ulicę Europejską...Protestowali mieszkańcy domków jednorodzinnych...tak samo było w przypadku lodogryfu, kiedy okoliczni mieszkańcy dowiedzieli się, że obiekt będzie zadaszony i odbierze im część słoneczka :) (jak się skończyło nie mam pojęcia). Takich przykładów na pewno jest więcej...a tak poza tym ciekawi mnie która strona ulicy Grota Roweckiego zawiązuje komitety? Mieszkańcy blokowiska, czy domków jednorodzinnych? ;).
Re: Spór o autobusy na Pogodnie nie ustaje · 17 lat temu · Piotr
Re: Spór o autobusy na Pogodnie nie ustaje · 17 lat temu · Michal105N
Miszkańcy się męczą · 17 lat temu · lhb178