Forum

101 przez Stołczyn

wysłane przez LLUZNIAK

Luke_Police napisał(a):

> Tak jak koledzy już napisali, nie można katować pasażerów > z Jasienicy kosztem ludzi z odludnej dzielnicy. Wydaje mi się, > że lepiej już byłoby puścić tą trasą linię 58

Utrudniasz wówczas życie ludowi znad odry, oraz likwidujesz w miarę przyjemne połączenie pasażerów z dość rozległych okolic Kościelnej z 6'ką. I ebrew pozorom to nie jest "odludna dzielnica" - porównując ze wspomnianą jasiennicą polemizowałbym nad tym, gdzie jest więcej osób.

> zaś do Bukowa utworzyć linię okreżną 72 na trasie Nehringa Pomnik > - Ludgardy - Zagórskiego - Policka - Nehringa. Jedna brygada > kursująca naprzemiennie w oba kierunki by chyba wystarczyła.

Nawet nie wypowiadaj takich pomysłów publicznie (przynajmniej jak ja to czytam ;) )! Po pierwsze osiedle traci bezpośrednie połączenie z pokoju (czyli z kochanym pośpiechem, co teoretycznie jest niekorzystne dla zetdeiteemu ze względów ekonomicznych - tracą pasażerów, a kilka - 4 do 6 - dodatkowych osób na każdej brygadzie te osiedle zapewnia). Po drugie znając życie wszedłby świetny rozkład znany z poprzednich lat, według którego na linii jest jedna brygada całodzienna (no może nie tak od razu "cało", bo kursuje do 16:08, lub niewiele dłużej, zależnie od wersji) bez zmiany kierowców, co skutkuje tak krótkim kursowaniem. Po trzecie pewnie znowu nie opłacałoby się zwiększać częstotliwości i mielibyśmy linię, która 45 minut stoi na jednym końcowym, następnie sześć minut jest w trasie do drugiego "końcowego" (będącego de facto przystankiem po środku trasy), aby tam przestać minutę i wracać przez pięć minut. Trochę bez sensu :> I tu od razu się przyznaję (jakby kto nie zauważył :P), że mieszkam na os. Bukowo i byćmoże jestem z tego względu nieobiektywny.

> Ewentualnie kombinować z którąś linią (63 lub 58) na > zasadzie co drugi kurs inną trasą.

W sumie to możnaby wypierpapier 58 z osiedla B. i wrzucić tu chociaż co drugi kurs 63 (trochę by było zapewne krzyku na początku ze względu na zmniejszenie rzeczywistej częstotliwości kursowania, ale później ludzie by dziękowali za autobus jeżdżący także po 18). Tylko że wszystko rozbija się pewnie o większą ilość wzkm (choć nie wiem/nie chce mi się liczyć jakby się miało puszczenie co drugiego kursu do dłuższego kursowania - oba elementy mogłyby się zrekompensować nawzajem).

No ale to wszystko i tak nie rozwiązuje problemu postawionego w temacie - co wtedy ze Stołczynem/Skolwinem? Ja osobiście nie widzę żadnego rozwiązania kompromisowego przy wykorzystaniu obecnych linii bez zwiększenia ilości wzkm i działaniu "na szkodę" niektórych pasażerów - jak się jednym daje to innym wtedy brakuje :/
101 przez Stołczyn · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · MQ
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · konjo 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Pepe
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Mareczek
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · t105n 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · LLUZNIAK
Pewien pomysł · 17 lat temu · t105n