Forum

101 przez Stołczyn

wysłane przez Luke_Police  163

LLUZNIAK napisał(a):

> Utrudniasz wówczas życie ludowi znad odry, oraz likwidujesz w > miarę przyjemne połączenie pasażerów z dość rozległych > okolic Kościelnej z 6'ką.

Nie powiedziałem, że mój pomysł jest dobry. Szukałem tylko rozwiązania problemu, a jak widać o takowe trudno.

> No ale to wszystko i tak nie rozwiązuje problemu postawionego w > temacie - co wtedy ze Stołczynem/Skolwinem? Ja osobiście nie > widzę żadnego rozwiązania kompromisowego przy wykorzystaniu > obecnych linii bez zwiększenia ilości wzkm i działaniu "na > szkodę" niektórych pasażerów - jak się jednym daje to innym > wtedy brakuje :/

Chmmm a może co drugi kurs 101 inną trasą ? albo 107 ? A tak na serio to sytuacja powoli zaczyna przypominać walkę między Reduty Ordona a Grota Roweckiego, z tą różnicą, że tam chcieli się pozbyć autobusu i tam już były protesty i zmiany. Ale pointa jest ta sama - nie da się dogodzić wszystkim jednocześnie... chyba że ZDiTM dałby pieniądze na nową linię w co nie wierzę.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
101 przez Stołczyn · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · MQ
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · konjo 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Pepe
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Mareczek
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · t105n 
Re: 101 przez Stołczyn · 17 lat temu · LLUZNIAK
Pewien pomysł · 17 lat temu · t105n