Forum

Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych

M21 napisał(a):

> Ale ja nie mówie o takich duzych . Tylko o takim czymś jak ma > kierowca przy komputerze w busie .

Aaaa... O te zintegrowane z autokomputerem Ci chodzi? Ale to znowu nie rozwiązuje problemu opłaty za bilet i "spóźnień". W tamwajach jest jednak dość duża wymiana pasażerów. Nie orientuję się dokładnie w cenach, ale wydaje mi się, że automaty do przediału pasażerskiego są nieznacznie droższe od autokomputera z drukarką / kasą.

> Chociaz takie duze to najlepsze > rozwazanie .Ale w 2 gi wagon to bym ich nie pakował bo by długo tam > nie pobyły .

Fakt - do drugiego wagonu czasem i kasowników się nie opłaca pakować, bo zostaną szybko rozwalone. Ostatnio jechałem jakąś 105'tką z Pogodna to drugi wagon miał wszystkie kasowniki zapchane czymś / popękane. Ale nie można też traktować tego wagonu po macoszemu pozostawiając go rozwalonym i niewyposażonym - trzeba znaleźć złoty środek ;)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · konjo 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Phobos
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
dopłaty do biletów · 17 lat temu · nuevo