Forum

Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych

M21 napisał(a):

> Ale piszemy o autobusach i tramwajach . To odowiedz mi w czym tramwaje > sa gorsze od autobusów ze wieczorami my nie mamy nawet czasem kiedy z > wozu zejsc i rozprostowac nogi ??

Nie wiem - napisz do odpowiedzialnych za rozkłady tj. poskarż się ZDiTMowi który nas czyta - zapytaj się dlaczego "A" może stać wieczorem na pętli 10 minut, a tramwaj 2...

Ja tych rozkładów nie układałem, więc nie czuję się za nie odpowiedzialny. Z drugiej strony jako mkm jestem bardziej uświadomiony, ale co zaprzeproszeniem pana Kowalskiego i panią Kowalską obchodzą w ogóle jakieś rozkłady, trakcja, zajezdnie i inne zagadnienia. Dla 99% ogółu tramwaj czy autobus ma poprostu być na pętli czy przystanku o czasie i tyle ich to obchodzi...

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · konjo 
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · konjo 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Phobos
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
dopłaty do biletów · 17 lat temu · nuevo