Forum

Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych

wysłane przez LLUZNIAK

M21 napisał(a):

> Ja chciałem cos jeszcze dodac .W informacji o sprzedazy > biletów jest ze zakup moze odbyc sie tylko za odliczona > kwota .Na palcach jednej reki moge policzyc ile razy > dostałem odliczona kwote . Na wydawanie reszty nie powinienm > trcic czasu (kiedys nawet pasazer za 100 złotych chciał > kupic bilet za 0,95gr) .To tak apropo tego ze kierowcy i > motorniczowe sa zli i okrótni .

1. Kropka po wyrazie i przed spacją, a nie po niej. 2. Okrutni, a nie okrótni (póki co to widać, że niedoedukowani). 3. Według jakiejś tam ustawy wewnętrzny przepis mówiący o płaceniu kwotą odliczoną jest nielegalny. 4. Zgadzam się, że płacenie 100'wą za bilet jest trochę śmieszne, ale tak samo jak nie zawsze jest otwarty kiosk w okolicy tak też nie zawsze ma się "drobne".
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · konjo 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Phobos
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
dopłaty do biletów · 17 lat temu · nuevo