Forum

Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych

wysłane przez nuevo

Luke_Police napisał(a):

> Jak kiedyś kupowałem bilet za 1,45 i miałem 2 monety: 1zł i > 50gr, to motorniczy 3 razy prosił o przeliczoną kwotę, na co > ja 3 razy odpowiadałem, że nie mam drobnych, więc zapłacę > 5gr więcej. I w końcu za trzcim razem dał się przekonać, bo już myślałem, że nie sprzeda mi biletu w ogóle.

> To może spotkaliśmy się z tym samym motorniczym. Miałem podobną sytuację, też chciałem kupić bilet za 1,45 i daję 1,50, a motorniczy, że nie ma wydać, ja na to, że nie trzeba reszty...a on mi na to wrzaskiem, że nie chce moich pieniędzy...Oczywiście bilet wkońcu wydał. > Z innej beczki, motorniczy kiedyś przy niedzieli kumplowi kazał bilet kupić w kiosku no i w konsekwencji koleś jechał na gapę. Pech chciał, że wsiadły kanarki, ale ku mojemu zdziwieniu okazali wyrozumiałość, komentując, że w przypadku tego motorowego już skargi składali...

Nienawidzę przerostu formy nad treścią...
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sprzedaż biletów przez kierowców/motorniczych · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · konjo 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Phobos
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · M21
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · nuevo
Re: Odliczona kwota · 17 lat temu · LLUZNIAK
dopłaty do biletów · 17 lat temu · nuevo