Forum

ZDiTM nie płaci rachunków na czas

100 tysięcy karnych odsetek zapłacił w ciągu półtora roku Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie za to, że nie płacił na czas rachunków.

wysłane przez Piotr

Iwo napisał(a):

> U nas się nic nie da. Jedyne co im dobrze wychodzi to > zachęcanie ludzi do jazdy bez biletów. Gapowe obniżono, > kanarów nie widać, to po co płacić...

spadek liczby pasażerów w KM to nie tylko nasz problem, takie tendencje utrzymują się w inny miastach. Wynika to z tego, iż rośnie liczba samochodów, a znaczna część wyżu społeczny do którego sam się zaliczam 80/81 przesiada się na samochód...Poza tym starzeje nam się społeczeństwo...Jak wiadomo po 70 roku życia przejazd KM jest bezpłatny...Według mnie nie powinno być takich gratisów. Ja rozumiem, że ludzie są biedni, ale jeżeli kogoś stać na wspieranie Rydzyka i kupowanie najmodniejszych zniczy...to i znajdzie się na bilet. Zresztą...Może w ten sposób zrobiłoby się luźniej w autobusach i tramwajach? Ile ludzi jeździ nie płaci i jeszcze się rozpycha? Ile to razy nie mogłem wyjść z 75 na Wyszyńskiego-w kierunku centrum, bo wpadała na mnie horda moherowych beretów...
ZDiTM nie płaci rachunków na czas · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: ZDiTM nie płaci rachunków na czas · 17 lat temu · Piotr
Re: ZDiTM nie płaci rachunków na czas · 17 lat temu · Piotr
Re: ZDiTM nie płaci rachunków na czas · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: ZDiTM nie płaci rachunków na czas · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: ZDiTM nie płaci rachunków na czas · 17 lat temu · Piotr
taryfa liniowa? · 17 lat temu · end
Re: taryfa liniowa? · 17 lat temu · Moderator
Re: taryfa liniowa? · 17 lat temu · MQ