Forum

Dzięki obecności mechanika na pętli, przerwa spowodowana...

zdjęcie
Dzięki obecności mechanika na pętli, przerwa spowodowana nieposłuszeństwem drzwi nie trwała długo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
pawelp19 napisał(a):

> Ledwo co zamontowali wyświetlacze a już dziś wieczorem > zauważyłem, że numer linii z przodu nie jest podświetlany > :/ Dzisiaj jeszcze jadąc nim kierowca w rozmowie z kolega > mówił że to nie Man tylko Muł, zdecydowanie najgorszy ze > wszystkich zakupionych przez Klonowica NG272 (dodał że > jeździł już na każdym).

Jechałem tym MANem, ale w takim tłoku, że mulić to akurat miał się prawo :P więc nie wiem jak ocenić, ale z tego wynika, że silniki tych wozów nie są w najlepszym stanie. Jeździłem troche 1256, temu dosyć ciężko ruszyć z miejsca, ale potem już dostaje większego kopa i jakoś jedzie :P. Z tyłu troche mocno się trzęsie jak stoi - coś takiego jak np. W Ikarusach 280 czy M11 :P. Mocno oczywiscie jak na MANa, bo z Ikarusem tak dosłownie to porównać nie można raczej :P. Mimo wszystko podobają mi się te wozy, na poczatku pojazdu prawie nic nie słychać, z tyłu za to głośno więc kto lubi słuchać silnika siada sobie z tyłu, a kto nie to z przodu ;p. Ciekaw jestem jak do nowego rodzaju siedzeń podejdą wandale, za jakiś czas raczej z tyłu pojazdu będzie straszny syf, o ile już nie ma :(. A tak troche robiąc OT to wygląda na to, że w SPAK'u kryzys taborowy, znowu chyba po awariach 120 i kasacjach M11 kryzys solówkowy jak i ogólno taborowy. MANy ich podratowały, bo w szczycie to plac SPAK'u świecił pustkami... jeszcze wcześniej te słynne hamulce... Pewnie jeśli w tym roku SPAK wzorem SPAD'u będzie coś kupował to chyba niestety również solówki :(, a szkoda, bo liczyłem, że przejade się w SPAK'u jakimś NG 313 i tak jeszcze zapytam czy wie ktoś może czy SPAK również kupi coś nowego i co to będzie za rodzaj autobusu?

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
Re: Dzięki obecności mechanika na pętli (..) [1/3 OT] · 17 lat temu · leks