Forum

Prośba do fotografów.

wysłane przez Luke_Police  163

konjo napisał(a):

> Tak zresztą przyjrzyj się poszczególnym > kategoriom... takie NG272 są uwiecznione więcej razy niż > polickie NG312 i NG313 razem wzięte.

Czyżby była to sugestia by fotografować polickie przegubowce ? :> Inna sprawa, że jak ostatnio przeglądałem nieco galerię pod kątem Jelczy 120M to zauważyłem, że niektóre mają zaledwie 2 zdjęcia. Podobnie z Jelczem M11 #618''. Do niedawna miał tylko jedno zdjęcie z pętli Kołłątaja, na którym widać niewiele jego szczegółów. Wiem, że to może mało istotne, ale gdy skasują stare pojazdy nagle się okaże, że wiele z nich nawet nie ma jakiegoś sensownego zdjęcia w galerii. Dlatego nie popieram fotografowania wyłącznie nowych pojazdów, a wręcz niekiedy skupiam się na starych, by mieć jakieś zdjęcia w zapasie, kiedy przyjdzie czas by je skasować (i na szczęście nie jestem w tym sam) =P

> Tak... generalnie chcieliśmy napisać to po to, żeby wydać > kolejne bezsensowne oświadczenie. Zdjęcia od strony drzwi i > frontu mają posłużyć do tworzenia schematów pojazdów. I > taki jest cel prośby.

A czy moglibyście sprecyzować jakie dokładnie autobusy pod tym kątem was interesują? Mają to być zdjęcia z profilu (typu: http://foto.mkm.szczecin.pl/big/1156533434.jpg), czy tradycyjne?

-- W telewizji Tatra, w gazecie Tatra, wolę nie patrzyć co jest w lodówce...

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Prośba do fotografów. · 17 lat temu · piotrek
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · leks
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · MQ
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · leks
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · konjo 
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · leks
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · konjo 
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · konjo 
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · piotrek
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Prośba do fotografów. · 17 lat temu · piotrek
Dlaczego nie na Kołłątaja?? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)