Forum

Nie ma jak dojechać

- Jeśli ucieknie nam autobus, na następny czekamy nawet 40 minut - skarżą się bezrzeczanie. Ich jedyny autobus kursuje średnio dwa razy na godzinę.

wysłane przez leks 17

Ja myśle, że trasa 74 z okolic Łukasińskiego mogłaby być zmieniona np. by autobus jechał potem gdzieś do centrum. Nie wiem czy to dobry pomysł. W 74 pewnie w godzinach pozaszczytowych autobus jest pusty. Dużo zarobić możnaby było jednak gdyby wydłużyć trase 74 zamiast od Bezrzecza to z Wołczkowa np. skąd do Szczecina jeździ bardzo dużo osób. Inna sprawa, że jeździ tamtędy PKS'owa 5'tką lecz z koleji miejskie spółki mogłyby zaoferować większy komfort podróży. Nie wiem jak taki pomysł, by 74 z Łukasińskiego jechało np. na Wyszyńkiego ( Tkacka czy tam Bracka już nie pamiętam - tam gdzie kończy 76, 52... ) Inna tylko sprawa, że taka linia byłaby bardzo długa i nie wiadomo czy byłoby to opłacalne, bo dużo autobusów musiałoby na nią wyjechać. Można jednak z Bezrzecza wydłużyć do Wołczkowa. Opłacałoby się kursować częściej w godzinach szkoły i pracy. Są tam spore potoki. Gdy mam jechać PKS'em na Wołczkowo to do autobusów ledwo ludzie się czasem mieszczą.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · leks
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · kapil
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · torwid 
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · MaK
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · MaK
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · MQ
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · lhb178
Re: Nie ma jak dojechać · 17 lat temu · Luke_Police 
Badania linii 74 · 17 lat temu · Jasiek
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · leks
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · MQ
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · Jasiek
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · konjo 
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · kapil
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · MQ
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · kapil
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · MQ
Re: Badania linii 74 · 17 lat temu · X