Forum

Wczorajsza akcja policji na Bramie Portowej

RoGaL napisał(a):

> Witam, > Pewnie niektórzy z was widzieli wczoraj jaką akcję > zrobiła sobie policja koło godziny 7.00. Było tam około > czterech policjantów i kazali każdemu kierowcy dmuchać w > alkomat. Prawdopodobnie policja zatrzymała dziesięć > nietrzeźwych kierowców. Co sądzicie o tego typu akcjach? > Czy powinny być robione częściej?

Policja nie zrobiła tej akcji sobie, tylko mi, tobie, naszym rodzicom i dzieciom. Nie jest to kaprys panów w niebieskich mundurkach, a kolejny krok w celu wyeliminowania debili, którzy nigdy nie powinni dostać prawa jazdy. Było to 2. tego typu działanie w mijającym tygodniu, kolejne odbędą się wkrótce. Poza tym policjantów było nie 4, a przynajmniej 26, w poprzedniej akcji udział brało bodajże 30. I jeśli o mnie chodzi, to mogą być robione codziennie, nawet kosztem korków i spóźnień do pracy. I będę je popierał, dopóki będą przynosić efekty, a tych z pewnością nie zabraknie, bo nie brakuje bezmyślnych kierowców. Nie jest dla mnie problemem stanie w korku, jeśli się dowiaduję, że przede mną, albo naprzeciwko mnie jechał gostek, który nie chce dmuchać, bo się spieszy niby do pracy, dzień wcześniej pobalował, a teraz, ok. 7.30 wychodzi mu ponad promil. I nawet nie martwi się, że straci prawko, bardziej się boi konsekwencji w pracy. Ale trochę się rozpisałem, a tak naprawdę temat jest dość luźno powiązany z KM i nie wiem, czy powinien tu być w ogóle poruszany.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Wczorajsza akcja policji na Bramie Portowej · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wczorajsza akcja policji na Bramie Portowej · 17 lat temu · torwid 
Re: Wczorajsza akcja policji na Bramie Portowej · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)