Forum

Coraz gorzej na Arkońskiej

O tym, że po ul. Arkońskiej mogą przestać kursować tramwaje, pisaliśmy już wielokrotnie. Tak samo często jak o pilnej potrzebie remontu tej ulicy. Nadal nie wiadomo jednak, kiedy szczecinianie mogą liczyć na renowację tej trasy. Ale groźba wstrzymania ruchu tramwajowego staje się coraz bardziej realna.
lex napisał(a):

> Nie to byłoby moim celem. Chodzi o to, że w przypadku opisanych > działań mieszkańcy poczuliby się bardzo niezadowoleni z > decyzji i zaczęli protestować. Może wtedy do miasta doszłoby, > że ta inwestycja musi być wykonana bezzwłocznie i nie może > być ciągle przekładana na później.

Może i cos by zrobili, ale bardzo prawdopodobne, że tramwaje juz by tam nie wróciły. Remont torowiska od podstaw nie jest tani, a każdy wie, że komunikacja autobusowa jest tańsza. Więc skończyłoby się tym, że wyremontowaliby ulicę i puścili autobusy :(

> No nie wiem czy to nie żadnego sensu lecz wiecznie tam jeździć > nie da rady, zamiast gadać i straszyć trzeba zacząć jakieś > bardziej odważne i zdecydowane działania. Przez ostatnie lata > nietylko miasto ale również MZK jakoś niezabardzo zależało > na poprawie wizerunku.

Ja nie mówię, że to nie ma żadnego sensu tylko, że to trzeba robić z rozmysłem i dyplomatycznie.

> Nie mam tego na celu. Ważne jest również to, że na > Arkońskiej znajduje sie rowniez szpital lecz tak jak mowie w tym > miescie bez krzyku to się chyba nic nie wskura.

Wiem, że nie miałeś tego na celu, ale niestety pewnie tak by się to skończyło.

> Co racja to racja - może i moje rozwiązania byłyby zbyt > drastyczne i surowe, ale myśle, że bardziej skuteczne i komuś > by się wkoncu cos uswiadomiło - pod pojęciem komuś mam na > myśli pewną grupe osób.

Tylko czy oni by to tak zrozumieli jak Ty tego chcesz?
Coraz gorzej na Arkońskiej · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Coraz gorzej na Arkońskiej · 17 lat temu · mmm
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · enka167
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · yoss83
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · Pawel
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · yoss83
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · Pawel
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · yoss83