Forum

Szczecin czeka na tramwaje

Już ponad trzy miesiące Urząd Miejski ma kłopoty z decyzją jakie kupić tramwaje. Wybór jest prosty i ograniczony, tym bardziej, że chodzi o zaledwie 6 przyczep do wagonów zakupionych w 2001 r. Ale determinacja producentów sprawia, że zasypują miasto protestami. To z kolei uniemożliwia podpisanie umowy.

wysłane przez leks 17

Romanas napisał(a):

> A czy Ty zawsze musisz atakować każdego, kto zwróci Ci uwagę?

Nikogo nie atakuje. Po prostu odpowiedziałem na to co mi zarzucono. Z mojej strony EOT - nie chce kolejnej kłotni. Dobrze wiem, że w pewnych sprawach moje zdanie dosyć znacząco różni się od waszych przekonań. Co do czego jęczycie, że w mieście jest źle, a kiedy coś złego się dzieje - jakieś konkretne wydarzenie wszyscy twierdzą, że lepiej się nie dało - przecież nie mamy pieniążków, a nasze miasto dokłada WSZELKICH starań by było jak najlepiej. Przy tym niezwykle dziwne wydaje mi się, że w innych miastach takie przetargi wyglądają dużo inaczej, wszystko idzie sprawniej, co widać nietylko w pojedyńczych przetargach, a po prostu sprawdzając tabor w spisie.

Przyznam, że wcześniej troche mnie poniosło - może nie do konca bylo przemyslane co napisalem, ale prawdy na pewno w tym co nieco jest - wierzcie mi, że gdyby w naszym mieście dobrze się tym zajmowano na pewno nasza KM wygladalaby duzo lepiej niz obecnie. Sorrka, że tak dużo linijek, no ale nie zmuszam do czytania tego. Dobra tak jak powiedziałem kończe swój temat ;).

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
Szczecin czeka na tramwaje · 17 lat temu · Piotr
Pośpiech · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Czy oni wiedzą co robią?! · 17 lat temu · leks
Re: Czy oni wiedzą co robią?! · 17 lat temu · torwid 
[OT] · 17 lat temu · Phobos
Re: [OT] · 17 lat temu · leks
Re: [OT] · 17 lat temu · X
Re: [OT] · 17 lat temu · leks
Re: [OT] · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] · 17 lat temu · Moderator
Re: Czy oni wiedzą co robią?! · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy oni wiedzą co robią?! · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy oni wiedzą co robią?! · 17 lat temu · torwid