Forum

Plebiscyt czas zacząć

Rok temu w naszym serwisie zagościł Plebiscyt. Miał on za zadanie pokazać, co takiego nasza społeczność uważa za pozytywne, a co za negatywne w świecie szczecińskiej komunikacji miejskiej. W tym roku Plebiscyt powraca w nieco zmienionej formie.

wysłane przez leks 17

smollo napisał(a):

> Ehm... ciężko cokolwiek pozytywnego napisać na temat > naszej komunikacji miejskiej (...)

Właśnie troche mnie zmartwiło, że nie wybierzemy osoby negatywnej i uważam to za złą decyzje. Administracja nie powinna się obwiniać za to, że nie udało się dyplomów dostarczyć, bo i serwis KOMIS dla osób, które takie negatywne nagrody dostały nie jest czymś ważnym, a niektorzy nie lubia krytyki. Mimo to uwazam, ze powinnismy wybierac osobe negatywna zeby jakos wspolnie stwierdzic kogo mozemy obwinic za taki, a nie inny stan naszej KM, szczegolnie w takim mieście jak nasze gdzie pozytywów mało, a negatywów dużo.

Mimo wszystko ja wysłałem do redakcji: Za pozytywną postać: Andrzej Markowski - nie wiem właściwie czy to jego najwieksza zasluga czy moze kogos innego, ale na pewno temu człowiekowi zależy na tym by SPPK się rozwijało, wywalczył dla swojej firmy 10-letnią umowe.

Pozytywne wydarzenie w roku 2006: Trudno tu coś wytypować. Bo czy warto chwalić kogoś za to, że kupuje tabor używany? Nie ma tu właściwie kogo i za co pochwalić, ale tak na siłe można MZK Szczecin. Chociaz raz pokazali, że jak się chce to się potrafi. Mimo, że na okrągło krytykuje MZK to po przemyśleniach chyba jednak można pochwalić je za zakup Tatr.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
Plebiscyt czas zacząć · 17 lat temu · smollo
Re: Plebiscyt czas zacząć · 17 lat temu · leks
Re: Plebiscyt czas zacząć · 17 lat temu · leks
Re: Plebiscyt czas zacząć · 17 lat temu · torwid 
krzywdziciel wszechczasow · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: krzywdziciel wszechczasow · 17 lat temu · mmm
Re: krzywdziciel wszechczasow · 17 lat temu · MQ
Re: krzywdziciel wszechczasow · 17 lat temu · X