Luke_Police napisał(a):

> No Ci, którzy regularnie jeżdżą linią 9, to rzeczywiście > nie mają problemów, ale ostatnio widziałem jak starsza kobieta > próbowała otworzyć drzwi Interkomem. Dzięki temu, że wysiadałem > na tym samym przystanku zobaczyła, co naciskam, aby otworzyć drzwi. > Ale rzeczywiście wszystko kwestia przyzwyczajenia. Jak więcej Tatr > wejdzie do ruchu liniowego, ludzie przywykną do "nowych" > możliwości technicznych.

Nie zdążyli się przyzwyczaić od 1996 roku, kiedy GT6 weszły do eksploatacji? A teraz wielkie spory i pretensje, bo się wydłuża czas postoju. Albo wszyscy korzystamy z ciepłych guzików, albo niech nikt nie korzysta. Lepiej wybrać opcję pierwszą, bo Helmutów nieco jeszcze jeździ, a Tatr w ruchu będzie przybywać. Jak będzie podział, to ludzie nigdy się nie nauczą, bo "raz otwierają się same, a raz trzeba naciskać i ja nie wiem kiedy, to lepiej poczekać".

O tendencjach np. w SPPK pisałem - ludzie przywykli do ex-berlińskich autobusów i teraz praktycznie w większości polickich MANów można usłyszeć przeraźliwy dźwięk wciskanego STOPu.

-- ...i po sprawie.