Forum

Reklamy nie znikają

Od 1 stycznia ze szczecińskich autobusów miały zniknąć reklamy. Pasażerowie wielokrotnie się skarżyli na półmrok panujący we wnętrzu pojazdów. Zdarza się, że jadący nie wiedzą nawet, na jakim przystanku się znajdują. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego obiecał poprawę. Nie pierwszy raz się jednak okazało, że są to nic nie warte obietnice.

wysłane przez Ralf

Romanas napisał(a):

> Pan Sołtysiak powiedział, że dzieki tym pieniądzom, "można kupić > częsći zamienne na 2,5-3 miesiące lub połowę autobusu".

Jak zwykle na mówieniu się kończy. Najbardziej to mnie w tej wypowiedzi zainteresowała ta "połowa autobusu". Rozumiem, że część pieniędzy na pewno idzie na częśći zamienne bo to w naszym mieście jest rzeczywiście potrzebne na każdym kroku ale część pieniędzy rzeczywiście mogłaby zostać przeznaczona na tą "połowę autobusu" i jak się dołoży drugą "połowę" wychodzi już całość, a odmłodzenie taboru by się naszym przewoźnikom przydało (oczywiście SPPK tu na myśli nie mam). A dla nikogo nie jest chyba przyjemnością jechać takim oklejonym autobusem w którym nawet w ciągu dnia panuje półmrok...A gdy wchodzi się do np. takiego VOLVA B10MA (konkretnie chodzi mi o tego, który miał reklamę ZCH "Police") w, którym spotyka się niespotykany w innych autobusach brud i który jest bardzo w złym stanie już to wogóle nie ma się ochoty takim czymś poruszać i opinia o przewoźniku gwałtownie spada. A przecież w naszym mieście bądź co bądź pięknym (możemy się pochwalić kilkoma pozytywnymi miejscami, których w całej Polsce próżno szukać np. nawiązując do tematyki KM oddzielone torowiska od jezdni) przebywają turyści, którzy jadąc takim środkiem transportu mogą się poczuć na prawdę mało przyjaźnie
Reklamy nie znikają · 17 lat temu · Bauer
Re: Reklamy nie znikają · 17 lat temu · X
Re: Reklamy nie znikają · 17 lat temu · Bauer
Re: Reklamy nie znikają · 17 lat temu · X
Re: Reklamy nie znikają · 17 lat temu · Ralf
Re: Reklamy nie znikają · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Reklamy nie znikają · 17 lat temu · RoGaL
Zaklejanie całych szyb · 17 lat temu · pawelp19
SPPK · 17 lat temu · leks
Re: SPPK · 17 lat temu · konjo 
Reklamy nie znikają · 17 lat temu · lhb178
"Rosetex" - a jednak się da! · 15 lat temu · t105n