Forum

Przegubowiec trzeciej generacji na linii 109

zdjęcie
Przegubowiec trzeciej generacji na linii 109
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Warszewiak napisał(a):

> Czy jest to pierwszy raz w hisorii, że na linii 109 pojawił > się rarytas w postaci NG313?

Powiem szczerze, że jak mieszkam w tym mieście od urodzenia, to jeszcze czegoś takiego nie widziałem wcześniej.

> Bo jeżeli chodziło o > niskopodłogowe przegubowce to jak najbardziej, sporadycznie > ale jednak, pojawiały się też NG312, chyba, że o czymś > nie wiem? :->

Kilkakrotnie (w 2005 roku #750, #751 chyba też), poza tym niedawno #764 http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2006/1163097048.jpg (2 razy - po jednym w 2006 i 2007) i należałoby też wspomnieć o deskorolkach, z tego co wiem w 2006 roku raz została takowa na 109 zaobserwowana i dziś także na jednej z brygad jeździ deskorolka #3023. Oczywiście mówię o tym co mi wiadomo, nie zawsze miałem okazję być w Policach, żeby móc zaobserwować co jeździ na 109.

Warto wspomnieć, że dawniej gdy istniały w SPPK Ikarusy, to często właśnie one kursowały na 109 w razie braków solówkowych.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Przegubowiec trzeciej generacji na linii 109 · 17 lat temu · Luke_Police