Forum

Przyjadą z Wrocławia

Do końca roku Szczecinowi może przybyć 6 nowych tramwajów. Będą to doczepy do wagonów kupionych w 2001 r. Wygląda na to, że walka trzech potencjalnych producentów dobiegła końca.

wysłane przez leks 17

torwid napisał(a):

> Unia jeszcze chyba nie zaczęła zbierania wniosków. Co więcej, > chyba jeszcze szczegóły kolejnych programów nie są znane. Dodaj > do tego ocenę, etap kwalifikacyjny, odwołania, potem przetarg i > czas dla producenta na przygotowanie nowego taboru... Programy mają > być na lata 2007-2013, więc jeśli w 2010 uda się kupić pierwsze > tramwaje z nowej unijnej kasy, to i tak będzie sukces. Na razie > pozostają nam uzywki, choćby kolejne 29 Tatr z BVG ;) Na używki > wsparcia nie dają, więc krócej się to załatwia. Trzeba tylko > pokombinować z budżetem albo zaciągnąć kolejny kredyt.

Z używkami się zgodzę, można by jeszcze kupić, nawet coś niskopodłogowego, ale to kosztuje a miasto i tak już się zadłużyło, fajnie jakby znaleźli jednak trochę pieniędzy. Co do kasy z Unii to sam próbowałem się trochę dowiedzieć, ale rzeczywiście póki co nic nie wiadomo, powiedziano mi, że pierwsze informacje jakieś bardziej oficjalne pojawią się dopiero w połowie Lutego kiedy to otworzy się przyjmowanie wniosków czy jakoś tak...

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]
Przyjadą z Wrocławia · 17 lat temu · kajetansz
Re: Przyjadą z Wrocławia · 17 lat temu · leks
Przyjadą z Wrocławia · 17 lat temu · leks
Re: Przyjadą z Wrocławia · 17 lat temu · torwid 
Przyjadą z Wrocławia · 17 lat temu · jas59 
Jestem zadowolony · 17 lat temu · Piotr
Re: Jestem zadowolony · 17 lat temu · alat57
Re: Jestem zadowolony · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Jestem zadowolony · 17 lat temu · alat57
Re: Jestem zadowolony · 17 lat temu · X
Re: Jestem zadowolony · 17 lat temu · alat57
Przyjadą z Wrocławia · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Przyjadą z Wrocławia · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
205WrAs · 17 lat temu · yoss83
Re: 205WrAs · 17 lat temu · Phobos
Re: 205WrAs · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 205WrAs · 17 lat temu · yoss83
Re: 205WrAs · 17 lat temu · lhb178
Re: 205WrAs · 17 lat temu · kajetansz
Re: 205WrAs · 17 lat temu · leks
Wsparcie z UE · 17 lat temu · torwid 
Re: Wsparcie z UE · 17 lat temu · leks
Re: Wsparcie z UE · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wsparcie z UE · 17 lat temu · Piotr
Re: 205WrAs · 17 lat temu · alat57
Re: 205WrAs · 17 lat temu · leks