Forum

Koniec palenia na przystankach

Wszystko wskazuje na to, że od maja nie będzie wolno palić na przystankach w Szczecinie. Jest już odpowiedni projekt uchwały, radni są za.

wysłane przez kajetansz 65

alat57 napisał(a):

> Mylisz się, przynajmiej ja jeden potrafię się z Tobą > zgodzić, oczywiście trzeba się pogodzić z tym że komuna > ludzi rozpuściła, wręcz wciskajac im papierochy do ust i > wódę do gardeł, a dzisiaj UE robi wszystko żeby im to > ukrócić, czy my jesteśmy małpami, żeby nam dyktować jak > mamy żyć, jak postępować, rozumie w tym względzie > dbałość UE o osobników niezależnych od pewnych używek, > które wpływają na ich zdrowie pośrednio,tylko kto > wymyślił papierosa i kto czerpie z tego największe zyski, > ten kto w tej chwili jest najbardziej przeciwko temu.:)

Taa, a kto wymyślił palenie tytoniu?? I kto każe ludziom palić?? Bo mi jakoś nikt nie każe i ani to nie była komuna, gdzie spędziłem swoje lata dziecięce, ani UE, gdzie teraz spędzam życie. Nie będę tutaj się rozwodził nad dekretami papieskimi zakazującymi palenia i innymi takimi sprawami, bo tu to nie miejsce.

> Tak tylko że ich za morde nie weźmiesz, a oni z Tobą mogą > robić co im się podoba, podsłuchane na końcowym w > Podjuchach, cyt:"Wypadł MAN....."(nie zapamiętałem > parametrów)"to co kurwa nie będzie kursu, ludzie czekają"- > instruktor, "a chuj niech czekają, co ja kurwa mogę > zrobić"-centrala,i dalej centrala "będzie tłok?", "chyba > nie będzie tak tagicznie"-instruktor, faktycznie nie było > tragicznie bo było po szczycie, a co było by w godzinach > szczytu?

A co to ma wspólnego z paleniem?? Nie żebym był jakiś delikatny, bo do takich się nie zaliczam, ale nie sądzisz, że bluzgi są tu niepotrzebne? Można to chyba inaczej opisać, czyż nie? Słownictwo jakim rozmawiali ci panowie na pętli świadczy tylko o ich szacunku do pasażerów słuchających ich rozmowy.

> Bo urzędasy, oszczędzają naszym kosztem, twierdząc że brak > jest pieniążków na te środki, ale 13-te pensyjki to już na > początku stycznia wzięli, gdzie w MZK nie wiadomo czy w > ogóle będzie 13-tka wypłacona, na papierze jest.

Nie zapominajmy jeszcze, że ZDiTM przyznaje jeszcze sobie każdemu nagrody.

Штирлиц
Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Piotr
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · tom1
Zakaz palenia · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zakaz palenia · 17 lat temu · X
Re: Zakaz palenia · 17 lat temu · mike_1994
Re: Zakaz palenia · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zakaz palenia · 17 lat temu · X
Re: Zakaz palenia · 17 lat temu · X
Re: Zakaz palenia · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zakaz palenia · 17 lat temu · alat57
Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · gregor
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Bauer
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Bauer
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · nuevo
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Piotr
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Bauer
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Bauer
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Piotr
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · konjo 
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · Piotr
Re: Koniec palenia na przystankach · 17 lat temu · MaK
Ciąg dalszy... · 17 lat temu · Phobos
Re: Ciąg dalszy... · 17 lat temu · alat57
Re: Ciąg dalszy... · 17 lat temu · kajetansz
Głupie pytanie · 17 lat temu · Phobos
Re: Głupie pytanie · 17 lat temu · alat57
Re: Głupie pytanie · 17 lat temu · alat57
Re: Głupie pytanie · 17 lat temu · konjo