Forum

MAN na linii pracowniczej

zdjęcie
MAN na linii pracowniczej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Luke_Police  163

stoch napisał(a):

> W Policach: > > - linia 2: ? - Police Zakłady Chemiczne, > - linia 3: ? - Police Zakłady Chemiczne, > - linia 13: Police Roweckiego - Police Zakłady Chemiczne, > - linia 14: Police Osiedle Chemik - Police Zakłady Chemiczne, > - linia 19: Police Robotnicza - Police Zakłady Chemiczne, > - linia 21: ? - Police Zakłady Chemiczne, > - linia 22: ? - Police Zakłady Chemiczne,

Aleś namieszał... Wymieniłeś zarówno linie istniejące dawniej, jak i dziś, a to się jakiś czas temu pozmieniało... Dawniej było 5 linii pracowniczych: 13 - Police Roweckiego - Zakłady Chemiczne 14 - Police Wyszyńskiego - Zakłady Chemiczne 19 - Police Zamenhofa - Zakłady Chemiczne 21 - Police Robotnicza - Zakłady Chemiczne 22 - Police Wróblewskiego - Zakłady Chemiczne + 2 szczytówki 23 i 24 przechodzące z 13 i 14 kursujące do centrum Polic w tych samych relacjach co 13 i 14, tylko nieco inną trasą.

Obecnie się to pozmieniało i numeracja 19-24 już nie obowiązuje, zamiast nich jest numeracja od 1 do 3, oraz dawne 13 i 14. Z tego co słyszałem to liczba szczytowych linii pracowniczych została zmniejszona z 5 do 3, autobusy jeżdżące na 13 i 14 przechodzą bodajże na 2 i 3, ale tego nie jestem pewien bo się nie przyjrzałem. Tras też nie znam, bo remont Wyszyńskiego powoduje, że również linie pracownicze jeżdżą na zmienionych trasach.

W całej komunikacji Polic i Szczecina warto także uwzględnić linie pracownicze obsługiwane przez SPA Dąbie. Dawniej istniały 3 takie linie obsługiwane Volvami B10MA (SMT1, SMT2, EMC) kursujące do fabryk firmy Sonion w Mierzynie. Obecnie hale użytkują inne firmy jeździ tam zdaje się tylko jedna linia pracownicza "Oticon" do firmy o tej samej nazwie, obsługiwana jest przegubowym Solarisem.

Technik serwisu :)
Re: MAN na linii pracowniczej · 14 lat temu · stoch
Re: MAN na linii pracowniczej · 14 lat temu · Luke_Police 
Re: MAN na linii pracowniczej · 14 lat temu · mike_1994
Re: MAN na linii pracowniczej · 14 lat temu · mike_1994