Forum

Nawet na linii turystycznej nie ma spokoju od nich

zdjęcie
Nawet na linii turystycznej nie ma spokoju od nich
Iwo napisał(a):

> Może nie tak mocno, że nie ma spokoju od nich, bo po to > są, aby sprawdzać bilety choćby miało to być co > przystanek. Mnie inna sprawa delikatnie mówiąc > zniesmaczyła, a dotyczy ona wyglądu tych konduktorów / > kontrolerów. Ręce opadają. Jak dla mnie to wstyd i > lekceważnie pasażerów.

To prawda. Też się tym zniesmaczyłem co zobaczyłem na zdjęciu. Jak zawsze STMKM wystawiał swoich konduktorów (czyli m.in. mnie notabene) to zawsze byliśmy ubrani że można rzec na galowo. Niebieska koszula, czarne spodnie, jak było zimniej to i marynarka była, dwoma słowami full luksus. Do ubioru była czapka, a tu co widzimy? Czapka wygląda jak gdyby została kupiona w sklepie z pamiątkami w sklepiku nad morzem nastawionym na tani gadżet dla turystów, którzy swoimi wydzierających się w niebo głosy dziećmi nie dają nikomu żyć. Teraz można wątpić czy za rok linia turystyczna wyjedzie.

P.S. Ostatnio widziałem zdjęcie miłośników komunikacji z Poznania ubrani w mundury konduktorskie. zdjęcie w dodatku było w sepii, więc łezka w oku się zakręciła.

-- Штирлиц

Штирлиц