Forum

Pogotowie strajkowe w MZK

Pogotowie strajkowe rozpoczęło się dziś w szczecińskim MZK. To efekt spotkania wszystkich organizacji związkowych i fiaska negocjacji w sprawie podwyżek. Czarę goryczy przepełniły ulotki, rozrzucone przez nieustaloną osobę w zajezdni Pogodno. To gotowe formularze deklaracji wystąpienia z zakładowych organizacji.

wysłane przez alat57

zmartwiony napisał(a):

> A może tak koledzy panowie szefowie związków zawodowych z > panem Rojkiem na czele popracowaliby trochę jako > motorniczowie, a nie pobierali pensję i to z pewnością > niemałą za siedzenie za biurkiem? A może tak obniżyć > wysokość składki płaconej na szefostwo związków z > pensji każdego członka? A może..? I od razu > byłoby trochę bardziej kolorowo w portfelach większości > załogi.

Troszkę Twoje "zmartwienie" jest mało uzasadnione, motorniczy jest od tego żeby wykonywać swoje obowiązki tak samo jak "pan Rojek" (...panem Rojkiem na czele...), jest i jest w pełni zobowiązany przez członków związku do działań jakie podejmuje, i proszę nie wypowiadać się jako osoba nie znająca realiów tego "świata":)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
Pogotowie strajkowe w MZK · 13 lat temu · 662
Sposób na podwyżki · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sposób na podwyżki · 13 lat temu · alat57
Re: Sposób na podwyżki · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Sposób na podwyżki · 13 lat temu · alat57
Re: Sposób na podwyżki · 13 lat temu · 662
Tytułem strajku... · 13 lat temu · paki