Forum

Kary w górę?

Kasowanie biletów w Szczecinie nie opłaca się. Kontroli jest zbyt mało, a kara - dzięki radnym poprzedniej kadencji - śmiesznie niska. Dlatego osoby, które często korzystają z autobusów i tramwajów, nie raz kalkulują, co się bardziej opłaca. I dochodzą do wniosku, że kasowanie biletów czy kupowanie sieciówek nie opłaca się.

wysłane przez torwid  67

stoch napisał(a):

> To dziwne bo: > > * 2 tygodnie temu jechałem linią 7 - kontrola była, > przesiadam się na linię 65 też była > * 3 dni temu jadę linią 81 - kontrola, wysiadam na > "Wyszyńskiego" wsiadam w linię C na "Niepodległości" > - kontrola

Co tylko potwierdza forsowaną tu kilkakrotnie teorię, że pewne linie lub odcinki są bardziej „popularne" wśród kontrolerów, inne mniej. Wierz mi, jestem za tym, by większość pasażerów była tak często sprawdzana, jak Ty. Ja przynajmniej 2 razy dziennie korzystam z 1 lub 9 na trasie Traugutta-Rodła/Brama Portowa. Do tego 2-3 razy w miesiącu wypad do Stołczyna lub Polic i czasem 2-3 razy w tygodniu linia 70 do UM, gdzie przynajmniej przed 13 kontrole były normą, jak kanary kończyły zmianę. W tym roku nie sprawdzano mnie ani razu. W ub. ze 3 razy, ostatnio w lipcu, jak woziłem dziecko do babci na os. Tatrzańskie i się zapędziuliśmy „80". W 2006 byłem sprawdzany 3 razy w "1", raz w „A" między Sczanieckiej i Rodła i raz w 70 między Rodła a UM. Dlatego, gdybynm nie był uczciwy, nie przejmowałbym się biletami, i dlatego tak bardzo wkurza mnie cwaniactwo niektórych osób. Dla mnie gapowicz to po prostu złodziej i zrobię wszystko, by kary były dotkliwe, a kontrolerów - więcej.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Kary w górę? · 16 lat temu · TCT
Re: Kary w górę? · 16 lat temu · torwid 
Re: Kary w górę? · 16 lat temu · TCT
Re: Kary w górę? · 16 lat temu · Jasiek
Re: Kary w górę? · 16 lat temu · michalprzepiera
Kontrola biletów · 16 lat temu · stoch
Re: Kontrola biletów · 16 lat temu · mike_1994
Re: Kontrola biletów · 16 lat temu · Robert
Re: Kontrola biletów · 16 lat temu · Wojciech
Re: Kontrola biletów · 16 lat temu · torwid 
Re: Kontrola biletów · 16 lat temu · stoch
wynagrodzenia rosną, kary też muszą wzrosnąć · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Wyliczanka · 16 lat temu · techno
Re: Wyliczanka · 16 lat temu · Robert
Re: Wyliczanka · 16 lat temu · Michal
Re: Wyliczanka · 16 lat temu · Phobos
Re: Wyliczanka · 16 lat temu · konjo 
Kasowniki !!! · 16 lat temu · leks
Re: Kasowniki !!! · 16 lat temu · RoGaL
Re: Kasowniki !!! · 16 lat temu · paki
Re: Kasowniki !!! · 16 lat temu · LLUZNIAK
Re: Kasowniki !!! · 16 lat temu · DamTram