Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Linię 806 obsługiwał również PKS Szczecin
wysłane przez lhb178 19
LLUZNIAK napisał(a):
> jadącym na > trasie Wyszyńskiego - Niepodległości - Rodła - > Doubis - i dalej trasą 6. Czyli jeszcze przed południem > mieliśmy 3 warianty "za szóstek" :)
3 warianty to akurat były podstawowo (dojazdówki i zjazdówki szczytowe miały przewidzianą trasę Pomorzany - Rodła i Wyszyńskiego - Gocław) :P
-- ...tylko domek z kart
> jadącym na > trasie Wyszyńskiego - Niepodległości - Rodła - > Doubis - i dalej trasą 6. Czyli jeszcze przed południem > mieliśmy 3 warianty "za szóstek" :)
3 warianty to akurat były podstawowo (dojazdówki i zjazdówki szczytowe miały przewidzianą trasę Pomorzany - Rodła i Wyszyńskiego - Gocław) :P
-- ...tylko domek z kart