Forum

Będą nowe autobusy

Szczecińscy przewoźnicy rozpoczęli zapowiadane zakupy nowego taboru. Spółka z Dąbia ogłosiła właśnie przetarg, bo chce nabyć 8 nowych pojazdów. Wkrótce na zakupy ruszy też spółka z Klonowica.

wysłane przez LLUZNIAK

andekalbin napisał(a):

> Już pojawiła się Specyfikacja Istotnych Warunków > Zamówienia. > Można ją pobrać stąd: > http://www.spad.szczecin.pl/bip/index.php?podstrona=przetargi&pid=49

No to szykują się kolejne Solarisy Urbino 18 :D Z jednej strony szkoda że znowu z silnikiem DAF'a (osobiście uważam, że od strony komfortu jazdy od PR228 lepszy jest Cummins ISLe4 340B, ale ta norma...), ale z drugiej strony zawsze to jakaś standaryzacja. Mam tylko nadzieję, że przy ich standardowym przełożeniu MG silnik ten będzie w miarę dynamicznie współpracował ze skrzynką D864.5, szczególnie na małych obrotach. Kolejna szkoda że pchają się w ośkę przednią ZF RL 85/A zamiast ZF RL 75 EC, bo dziwna to dla mnie oszczędność, szczególnie jeśli jednocześnie bieże się na wyposażenie klimatyzację i śrubuje normę emisji spalin, ale cóż...

Aaa... Jeszcze info dla czepialskich - jakby co to wynik przetargu podpowiedziała mi moja kryształowa kula ;)
Będą nowe autobusy · 15 lat temu · Pepe
Re: Będą nowe autobusy · 15 lat temu · Jasiek
SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · end
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · end
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Michal
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · X
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · X
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK