Forum

Będą nowe autobusy

Szczecińscy przewoźnicy rozpoczęli zapowiadane zakupy nowego taboru. Spółka z Dąbia ogłosiła właśnie przetarg, bo chce nabyć 8 nowych pojazdów. Wkrótce na zakupy ruszy też spółka z Klonowica.

wysłane przez LLUZNIAK

Jasiek napisał(a):

> Jest to wysoce prawdopodobne, może i dobrze. :)

To się okaże, bo Solaris ma to do siebie, że różne serie charakteryzują się różną jakością, przy czym wahania są dość spore według mnie (to samo tyczy się od jakiegoś czasu również MAN'a) :D

> No z tą klimatyzacją to poszaleli, toż to będzie normalnie > standard jazdy jak na Zachodzie, mam nadzieję tylko, że będzie > używana, przynajmniej w upalne dni.

Nie chce mi się wierzyć żeby po roku dokonywali przeglądów i zapewnili odpowiednią obsługę techniczną tego sprzętu. Pewnie skończy się tak jak w używkach, że agregat sobie jest i co z tego?

> A co do normy emisji spalin > EEV, widać że SPAD postawił na ekologię, oczywiście w miarę > możliwości.

W sumie to emisja silnika DAF o którym wspomniałem (a na 99% taki będą miały te solarki jeśli przyjadą) jest na poziomie współczesnych gazowców, więc w sumie wypada całkiem nieźle. Z seryjnych produktów zauważalnie przebijają go tylko hybrydy z silnikami EEV i wodorowce :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Będą nowe autobusy · 15 lat temu · Pepe
Re: Będą nowe autobusy · 15 lat temu · Jasiek
SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · end
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · end
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Jasiek
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · Michal
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · X
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · X
Re: SIWZ na stronie SPADu · 15 lat temu · LLUZNIAK