Forum

Na przystanku szybciej doczekamy się metra niż zakazu...

Projekt zakazu palenia na przystankach leży w radzie miasta nietknięty od prawie półtora roku. Radni mają ważniejsze sprawy, a podobno zdrowie jest najważniejsze.
lhb178 napisał(a):

> Odnosiłem się do podanej niżej argumentacji. Poza tym palenie truje. > Palenie w obecności innych truje też innych.

Zgadza się. Palenie truje! A niepalących nawet bardziej! Dlatego jestem za całkowitym zakazem palenie w miejscach publicznych, a szczególnie tam, gdzie przymusowo stoi większa ilość przypadkowych ludzi (np. przystanek). Problemu by pewnie nie było gdyby nie częsta ignorancja osób palących w stosunku do pozostałych, choć powoli to się zmienia. Nie raz byłem świadkiem lub sam wyrzucałem palacza z wiaty pełnej ludzi... Jeżeli ktoś ma ochotę się truć – ma takie prawo, ale moim prawem jest aby mnie truł On mnie.

-- W dzień, ul.Taczaka to tylko działki i pole, ale w nocy - to już osiedle mieszkaniowe (529) :-)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
Re: Na przystanku szybciej doczekamy się metra niż zakazu... · 15 lat temu · Michal