Forum

Kasztanowy wjazd na kasztanowe osiedle

zdjęcie
Powszechny widok z osiedla, gdzie ulice nie mają nazw
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
leks napisał(a):

> Istne przedszkole. Większego cyrku dawno tu nie widziałem :].

Też tak myslę. Przedszkolaki domagają się tłumaczenia im opisu.

> Obraziłeś się ;]? Niezłą szopkę żeś sobie zrobił ;].

Właśnie między innymi to Ty szopkę robisz domagając się bezwzglednie odpowiedzi. Ja tej szopki nie zaczynałem.

> Jeśli już jest coś czego nie potrafie zrozumieć to pytam. Wydaje mi > się, że grzeczniej poprosiłem o wyjaśnienie, a mimo wszystko ani > tutaj, ani też na gg nie uzyskałem odpowiedzi.

A czy tak trudno zrozumieć, że jak bym tutaj odpowiedział Tobie, to ktoś komu nie chcę odpowiedzieć też by to widział? No ale widzę, że Ty oprócz opisu to nawet tego nie rozumiesz... A jeśli chodzi o gg - to widzę, że dobrze zrobiłem w Twoim wypadku. :]

> Chociaż właściwie > kilka postów wyżej napisałeś, że " bo tak Ci się napisało".

No ciekawe gdzie. Chyba Ci się coś przewidziało - a jeśli nie to naucz się poprawnie interpretować to co piszę.

> Aż się boje co by było jak wszyscy, by w ten sposób postępowali. > Ja jak dodaje jakiś opis to się chwilę nad tym zastanowię z racji > tego, że staram się szanować inne osoby.

Słucham? A co ma opis do szanowania? Człowieku, weź się zastanów nad tym co teraz właśnie napisałeś. Jaki to ma sens? Czy mój opis kogoś obraża? Sugerujesz mi, że mój opis godzi w czyjeś dobra? Naprawdę widzę, że Ty się chyba w ogóle nie zastanawiasz nad tym co piszesz.

> Mr_Reaper zapytał może i po chamsku, ale ty odpowiedziałeś dużo > większym chamstwem i bezczelnością wszystkim zupełnie bez powodu.

Odpowiadałem przede wszystkim jemu, a nie wszystkim. I nie wiem po co się wcinasz tam gdzie niepotrzeba. Proponuję abyś jeszcze raz przeanalizował całą ta rozmowę, bo te Twoje stwierdzenia są urwane z Księżyca.

> Wydaje mi się, że po prostu opis nie ma sensu, a ty powinieneś się > na przyszłość poważnie zastanowić nad swoją "tffurczością". I > nie dotyczy to tylko Ciebie. Kiedy pod każdym zdjęciem widzę opis > coś tam "mknie" to też nie czuję się najlepiej. Cała sprawa > może jest błaha, ale pewne zasady dotyczą wszystkich, a ty nie > stoisz ponad nimi, albo też ponad Nami.

To niech Ci się wydaje, że nie ma sensu. I nie mam pojęcia o jakich zasadach mówisz. Sprawa jest błaha? To dlaczego (z kolegą) robisz z igły widły? Nudzi Ci się za bardzo?

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
Kasztanowy wjazd na kasztanowe osiedle · 15 lat temu · matti371
Re: Kasztanowy wjazd na kasztanowe osiedle [OT] · 15 lat temu · end