Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Czwarty dzień testów w SPAK i wreszcie działa...
wysłane przez
Cezar007
2
Jak go dzisiaj widziałem koło 11:25 to nie działał, ale jak widzę - działa :P
Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
