Forum

"Swingiem" na próbę do Ludowej

zdjęcie
"Swingiem" na próbę do Ludowej

wysłane przez djdark  0

PrzemekSzczecin napisał(a):

> Akurat ew. powierzchnia reklamowa na tym termometrze nie jest na tyle > duża, że byłbyś zmuszany do jej oglądania. Co do zlikwidowania > reklam z burt pojazdów, również jestem za bo ograniczają > zdecydowanie widoczność mimo, że niektórzy twierdzą, że folia > jest na tyle cienka że nie przeszkadza to w niczym.

1. Wycinaj zbędne cytaty. ;)

2. Mała powierzchnia czy duża nie ma to znaczenia, tu chodzi o zasadę. To tak jak by w TV w trakcie filmu ciągle wyświetlali PiP w którym leciałby reklamy (taa wiem, kiepski przykład bo KRRiT by takiej stacji coś urwała :P)...

3. Ja ogólnie jestem za tym co by wywalać reklamy ze środków komunikacji miejskiej. Wiem że to nierealne, ale tam gdzie ich nie ma lepiej niech się nie pojawiają, tam gdzie są? Trudno, przeżyje się (prócz tego co SPAD wyprawia, tego nie jestem w stanie :P).

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
Re: "Swingiem" na próbę do Ludowej · 11 lat temu · Korczian
Re: "Swingiem" na próbę do Ludowej · 11 lat temu · PrzemekW
Re: "Swingiem" na próbę do Ludowej · 11 lat temu · PrzemekW
Re: "Swingiem" na próbę do Ludowej · 11 lat temu · PrzemekW
Re: "Swingiem" na próbę do Ludowej · 11 lat temu · djdark 
Re: "Swingiem" na próbę do Ludowej · 11 lat temu · PrzemekW
Re: "Swingiem" na próbę do Ludowej · 11 lat temu · matiuszek