Forum

Tak funkcjonuje komunikacja nocna w Szczecinie...

film
czas trwania: 0:51
odtwórz
Tak funkcjonuje komunikacja nocna w Szczecinie...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez marekboston

Słuchaj gościu nie masz zielonego pojęcia o prowadzeniu autobusu typu solaris więc nie obrażaj polskich kierowców. Twoja wiedza jest taka, że wchodzi się drzwiami a nie oknem, a kultura podróżowania studentów jest na poziomie Bangladeszu, nawet nie potraficie kupić sobie biletu w automacie, co do szarpania to zmień kierunek studiów z filozofii na techniczny to się dowiesz, że zmiana i redukcja biegów jest nie zależna od umiejętności kierowcy a zależy od sprawnego sterownika automatycznej skrzyni biegów. Co do hamowania to odpowiem Ci tak, jak Ty wtargniesz na jezdnie przed autobus to aby pasażer nie był niezadowolony z gwałtownego hamowania to po prostu przejadę Cię jak worek buraków. Myślę że twoi koledzy napiszą mi pochwałę, że nie hamuję gwałtownie. Co do twoich wynaturzeń na temat zachowań kierowców z UVG, to zastanów się czy tak samo zachowują się ludki niemieckie a polskie w stosunku do kierowców, jak jesteś w swoim kraju to wychodząc z autobusu nie wstydzisz się powiedzieć kierowcy Viele Danke. Auf Wiedersehen. Ich wunsche schonnen Tag. A u nas potrafisz mieć tylko pretensje, kim Ty jesteś, że uzurpujesz sobie prawo do uczenie mnie kultury i kwestionowania moich uprawnień. Co do tego nocnego zdarzenia to odpowiem Ci tak, jesteście studentami a zachowujecie się jak bydło, w ubiegłym roku stałem pół godziny na przystanku i prosiłem podobnych do Ciebie studencików, aby pozwolili na zamknięcie drzwi, bo autobus nie pojedzie. Nie będę Ci pisał jakie epitety były pod moim adresem wypowiadane, więc zastanów się czy kierowca ma wpływ na to jaki autobus dał mu dyspozytor, a jak chcesz mieć pretensje to kieruj je do kierownika zajezdni bo to on decyduje jaki pojazd wyjedzie na trasę w tej wyjątkowej sytuacji. A tak na marginesie mniej piwa i imprez a więcej tolerancji.
Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · torwid 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · PiotrSzczecin
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · Mariusz_W
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · rietze1992
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · rietze1992
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · djdark 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · bartez
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · MaK
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · Michal105N
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · torwid 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · djdark 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · djdark 
Podobne zdarzenie · 10 lat temu · Michal105N
Jak "70" · 10 lat temu · artureczexxx38
1410 · 10 lat temu · man
Re: 1410 · 10 lat temu · LagunaGrandtour
Re: 1410 · 10 lat temu · man
Re: 1410 · 10 lat temu · LagunaGrandtour
Re: 1410 · 10 lat temu · 333Wojtas333
nocna komunikacja · 10 lat temu · marekboston
Re: nocna komunikacja · 10 lat temu · Moderator
Re: nocna komunikacja · 10 lat temu · paki