Forum

Najnowsza linia jest krótka, ale przebiega przez dwie gminy

zdjęcie
Najnowsza linia jest krótka, ale przebiega przez dwie gminy
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
wsad123 napisał(a):

> Z tego co się orientuję to jedna zapowiedź w Pixelu kosztuje ok. > 30zł brutto, a zapowiedzi zamawiają poszczególne spółki.

Skoro to jest tak "drogo" to może niech SPAK poprosi SPAD aby użyczyli im zapowiedzi, które dograli w Pixelu. Według mnie chyba zbyt dużych problemów nie będzie :) a będzie to taniej niż te ponad 30 zł za zapowiedź.

Co mnie dziwi to fakt, że kiedyś wspominaliście, że przystanki np. Taczaka nż, Zielona czy Matejki były zapowiadane w autobusach SPAK-u przez p. Alinę z Pixela. Po krótkim czasie już były zapowiadane przez gadaczkę zatrudnioną przez SPAK a np. na trasie linii 87 przystanek Krasińskiego Wiadukt jest zapowiadany przez p. Alinę :D (jechałem w piątek Solarisem 1908).

Pani, którą dogrywają zapowiedzi w SPAK-u mówi baardzo niewyraźnie i za cicho. Część zapowiedzi np. Warzymice Hurtownia nż jest nagrana cicho a np. Podbórz bardzo głośno :)

A czy pani z Pixela, która mówi w zapowiedziach SPAK-u i SPAD-u to jeszcze pracuje?
Re: Najnowsza linia jest krótka, ale przebiega przez dwie… · 10 lat temu · wolvo1565
Re: Najnowsza linia jest krótka, ale przebiega przez dwie… · 10 lat temu · (użytkownik usunięty)