Forum

Nietypowa obsługa linii 804

zdjęcie
Nietypowa obsługa linii 804
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez torwid  67

Luke_Police napisał(a):

> torwid napisał(a):

> > No to jak dla mnie jest to dziwne, że mając u siebie stację, > nie > > zrobią mu przeglądu od ręki, jeśli pojazd spełnia wszystkie > > wymogi. >  > A nie pomyślałeś o tym, że pracownicy tejże stacji też > chcieliby mieć wolny weekend majowy? A druga sprawa, to aby zrobić > przegląd busa, to musi on być dostępny w zajezdni, a nie jeździć > na linii od rana do wieczora.

Przegląd nie kończy się nagle, łatwo przewidzieć, kiedy trzeba zrobić kolejny i w firmie, która ma swoim terenie odpowiednią stację zaplanowanie jednego przeglądu nie powinno być problemem. Tym bardziej, że nie wierzę w to, że mają pełne obłożenie i nie ma żadnego okienka. A nawiązując do drugiej części Twojej wypowiedzi: skoro nie ma ważnego przeglądu, nie powinien być na linii, tylko stać na terenie zajezdni, gdzie jest również wspomniana stacja wykonująca przeglądy. A w ogóle to EOT chyba, bo naprawdę mnie ani grzeje, ani ziębi. Po prostu chciałem wiedzieć, czy coś mu się stało. >  > Edit: Jest jeszcze taka możliwość, że przy okazji przeglądu bus > został wyposażony w wymagany przepisami ZDiTM kasownik do biletów > papierowych, którego wcześniej w nim nie było.

OK, ale wtedy nie ma to związku z przeglądem, a od tego rozpoczął się wątek.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Re: Nietypowa obsługa linii 804 · 9 lat temu · torwid