Forum

Wczoraj Tatrą, dziś Swingiem do Basenu Górniczego

zdjęcie
Wczoraj Tatrą, dziś Swingiem do Basenu Górniczego
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Mar321 0

ricardo78 napisał(a):

> To dlaczego tak popularna krzyżowka w Dąbiu nazywa się Plac > Słowiański? Spytaj mieszkańców Dąbia kto używa takiej nazwy.

Też mnie to zawsze zastanawiało...

> To nie bardzo przejdzie. Poza tym na pętli SST ma powstać pętla > autobusowa,tak? Zatem uczmy ludzi, że tramwaj skoro już jeździ to do > Turkusowej, nie do Batalionów Chłopskich, a dalej może wieźć > powietrze. Wiem, że to wszystko od tyłka strony ale co zrobić...

Hm, może i jest to jakiś argument, choć nie do końca przekonujący.

Swoją drogą, jeżeli już poruszamy kwestię docelowej komunikacji. Interesuje mnie jakie są (czy są?) pomysły na rozwiązanie skomunikowania Podjuch/Klucza/Żydowiec z Kijewem/Słonecznym/Bukowym. Jak wspomniałem wcześniej, jestem mieszkańcem Zdrojów, a dokładniej okolic szpitala. Korzystam więc głównie z przystanków Mączna/Pszenna. Nie powiem, że regularnie, natomiast dość często przesiadam się na krzyżówce z 84/54 na 55/64 i w drugą stronę. Nie sądzę, że jestem jedyną osobą, która z takich połączeń korzysta. Co więcej, znajdą się na pewno regularni użytkownicy. Generalnie, obecnie przesiadki na krzyżówce są dla wszystkich wygodne i korzystne. Natomiast jeżeli autobusy z osiedli z "pierwszego zestawu" będą dojeżdżały tylko do Jaśminowej, a te z "drugiego zestawu" tylko do Turkusowej to będzie trzeba zaliczać dodatkową przesiadkę po to, by podjechać jeden przystanek tramwajem. Z wygodą i oszczędnością czasu nie ma to zbyt wiele wspólnego.
Siatka połączeń · 8 lat temu · Jasiek
Re: Siatka połączeń · 8 lat temu · MaK
Re: Siatka połączeń · 8 lat temu · NWO
Re: Siatka połączeń · 8 lat temu · Mareczek
Re: Siatka połączeń · 8 lat temu · Tatra108
Re: Siatka połączeń · 8 lat temu · Maciej
Re: Rondo Ułanów Podolskich... · 8 lat temu · t105n 
Re: Rondo Ułanów Podolskich... · 8 lat temu · Mar321