Forum

Mają stać w zajezdni?

Za niemal 4 mln zł Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne kupiło 3 nowe autobusy. W rekordowo krótkim czasie przygotowało je do jazdy. Nie wiadomo jednak, czy wozy nie pozostaną w zajezdni, bo zdaniem szczecińskiego Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego nie mają prawa kursować, a spółce naliczane są kary.

wysłane przez elewator991

Zamiast zajmować się takimi pseudo kontrolami, jak te dotyczące nowych polickich wozów, to może niech ZDiTM zacznie kontrolować, czy w upalnie dni jest klimatyzacja włączona, czy okna są zablokowane, czy kierowcy zmieniają kierunek jazdy. Po prostu zająć się kontrolą czegoś, co jest ważne dla pasażerów. Pasażerów guzik obchodzi, czy ten autobus jest w barwach FG, czy w polickich. Pasażerów guzik obchodzi, czy ten autobus ma naklejony regulamin przewozów. Co do sprzętu GMV to niech ZDiTM się nie kompromituje, bo sam jest z tym głęboko w lesie. Brak w zapowiedziach głosowych informacji, że dany przystanek jest na żądanie. To samo tyczy się tych nowych ekranów w autobusach. Jadę sobie 81 i dowiaduje się, że na Wyszyńskiego mogę się przesiąść na 61,75,87 i 62, gdzie 62 tylko kończy tam ostatni kurs i zjeżdża do zajezdni. To na co mogę się przesiąść? Dokąd? Do zajezdni? Nie ma za to informacji o możliwości przesiadki na A,B,C,D,E,G i tak jest na każdej innej linii. Nie wiem, czy ten system wyłapuje przesiadki tylko po słupkach przystankowych? Moja dziewczyna chciała na Rodła kupić w biletomacie stacjonarnym bilet. Opcje e-portmonetką i kartą były na zielone, natomiast gotówka na szaro/niebiesko i nie mogła tej opcji wybrać. Stwierdziła, że kupi bilet kartą. Przyłożyła kartę i czeka, czeka, czeka. Po 2 minutach anulowała transakcję i kupiła bilet w kasie. Ja z kolei chciałem kupić wieczorem bilet na Placu Zwycięstwa, żeby nie truć głowy kierowcy. Miałem 7 minut do autobusu i nie zgadniecie co? Nie zdążyłem kupić, bo co chwilę biletomat się zawieszał i nie reagował na dotknięcia. Żeby nie było, że tak wszystko źle, to inne biletomaty sprawdzane przeze mnie działały bez zarzutu.
Śmieszne kontrole · 8 lat temu · elewator991
Re: Śmieszne kontrole · 8 lat temu · pawelp19
Re: Śmieszne kontrole · 8 lat temu · elewator991
Kogoś pogięło · 8 lat temu · Piotr_B
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · PawlukBoss21
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · bartez
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · Luke_Police 
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · t105n 
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · Mati524
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · dami3030
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · t105n 
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · bartez
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · t105n 
SPAK · 8 lat temu · end
Re: SPAK · 8 lat temu · man1995
Do "szanownego" ZDiTM ! · 8 lat temu · man1995
Nie chodzi o FG · 8 lat temu · NWO
Re: Nie chodzi o FG · 8 lat temu · PrzemekW
Re: Nie chodzi o FG · 8 lat temu · NWO
Re: Nie chodzi o FG · 8 lat temu · Mariusz_W