Forum

Mają stać w zajezdni?

Za niemal 4 mln zł Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne kupiło 3 nowe autobusy. W rekordowo krótkim czasie przygotowało je do jazdy. Nie wiadomo jednak, czy wozy nie pozostaną w zajezdni, bo zdaniem szczecińskiego Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego nie mają prawa kursować, a spółce naliczane są kary.

wysłane przez man1995 55

Wklejam tutaj post ze skyscrapercity bo może nie każdy tam zagląda.

"Witajcie, to mój 2 post. Dzisiaj postanowiłem odebrać samochód z warsztatu nie jak zwykle jadąc po niego taksówką, tylko komunikacją miejską. Przygoda jak nie wiem co gdyż do tej pory skycasha używałem do parkowania (często) ewentualnie do wieczornych powrotów z działki 74/80 w stanie %%. A dziś na trzeźwo kurs w miasto. 12:42, przystanek berlinga, linia 53 autobus man nr boczny 1597 zs 597ax, z zewnątrz nawet fajny man, ale to co się działo w środku to przesada. Nie umiem wklejać filmików, to dam link do one driva onedrive.live.com/redir?resid=AD96B0CC6945B7E3!2570&authkey=!ACxZTW5TmbFnMTs&ithint=video%2cmp4 (sorki ale nie umiem inaczej zahostować, a nie chce mi sie na yt upoadować) usiadłem sobie w "loży" między 1szymi a 2gimi dzwiami. Ale tam nie szło wyrobić, jak widać na filmie. Nie wiem jak kierowca wytrzymuje. Wyświetlacz który tam wisiał tak nap***** że nie szło wyrobić. A jechałem raptem 10 min. Btw. Fajnie w tym manie, podłokietniki są i fajne w " loży" się siedzi. Za 2 czy 3 zł można się przejechać. Ale ten wyświetlacz tak na****, że nie idzie wyrobić. To takie tam moje przymyślenia od człowieka który nie jeździ km "

I teraz moja prośba do tych znawców zza biurek. Macie tutaj przykład zwykłego Kowalskiego, który nie korzysta zbyt często z KM. I co jest dla niego największym zaskoczeniem? Autobus ogólnie nie jest zły a kto zamontował takie g.... w tych autach? No kto? Chyba zapłaciliście za to 54 mln więc może do jasnej cholery zadbajcie o to żeby ten syf GMV zaczął jakoś się prezentować i działać. To jest wasz obowiązek ! A nie kary za to, że wyjechał piękny wóz na linie i FOCH bo nie ma tego badziewia zamontowanego. I bardzo dobrze, że nie ma. Bo ja bym wiele dał żeby jeździć autobusami bez tego gówna. Bo sorry. Ale te całe wasze automaty są nagłośniejszymi elementami w dwudziestoletnich autobusach marki Volvo. O monitorach już nie wspomne. Bo nie raz widziałem monitor, który jak już działał to tylko podczas postoju bo nie wytrzymywał nawet mini wibracji podczas ruchu. Już nie wspominam o tym, że jak działał to nie pokazywał przystanków tylko FG. Wcale się nie dziwie kierowcom, którzy starają się zniwelować hałas i upychają co się da między stelarze a monitor. Ja osobiście widziałem już kartony, drewniane kołki i sklejanie na silvertapy. Dlatego jeszcze raz proszę. Zajmijcie się bublem, który sami wciskacie "uszczęśliwiajac" nimi na siłę pasażerów, nie wspominając o uszczęśliwianiu portfeli hiszpańskich a pewnie i własnych.
Śmieszne kontrole · 8 lat temu · elewator991
Re: Śmieszne kontrole · 8 lat temu · pawelp19
Re: Śmieszne kontrole · 8 lat temu · elewator991
Kogoś pogięło · 8 lat temu · Piotr_B
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · PawlukBoss21
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · bartez
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · Luke_Police 
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · t105n 
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · Mati524
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · dami3030
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · t105n 
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · bartez
Re: Kogoś pogięło · 8 lat temu · t105n 
SPAK · 8 lat temu · end
Re: SPAK · 8 lat temu · man1995
Do "szanownego" ZDiTM ! · 8 lat temu · man1995
Nie chodzi o FG · 8 lat temu · NWO
Re: Nie chodzi o FG · 8 lat temu · PrzemekW
Re: Nie chodzi o FG · 8 lat temu · NWO
Re: Nie chodzi o FG · 8 lat temu · Mariusz_W