Forum

Zagubieni we mgle

Około godziny 22:43, na wysokości hotelu Dana, doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w drugim wagonie składu KT4Dt 136+137 (3/5) kierunek Pomorzany). Intensywny dym unosił się znad przegubu oraz z okolicy pantografu. Po kilkunastu minutach na miejscu zjawiło się pogotowie sieciowe wraz z torowym oraz nadzór ruchu.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

maximus300 napisał(a):

(...) Wyluzuj, nikt nikogo nie miał zamiaru oczerniać (jak to nazwałeś). To co napisałem to tylko moje wnioski na podstawie zastałych informacji. Ja napisałem jak to nie raz było lat temu ponad 25 i niestety tylko z tym samym skojarzyło mi się tu. A teraz pytanie zasadnicze: to kto tam przyjechał na miejsce tej zaistniałej awarii ? Tylko ci od „młotka i palnika” ? Po tym co napisałeś to tak niestety wygląda. Ja się jak najbardziej zgadzam z opinią, którą tu już ktoś napisał, że sprzęt / tabor psuł się i zepsuć się zawsze może tym bardziej jak się go używa, ale taka obsługa tego typu sytuacji w KM dla mnie jest indolencją i nie ma się później co dziwić, że działanie KM ma negatywną ocenę. Bo gdyby ten skład ruszył o własnych siłach w ciągu 10 / 15 minut, a nadal uważam, że tak stać się powinno, to by to całkiem inaczej / lepiej wyglądało.
Zagubieni we mgle · 7 lat temu · Czarny87
Re: Zagubieni we mgle · 7 lat temu · ricardo78
Re: Zagubieni we mgle · 7 lat temu · Cezar007
Re: Zagubieni we mgle · 7 lat temu · Zygzak7
Re: Zagubieni we mgle · 7 lat temu · BatiX 
Re: Zagubieni we mgle · 7 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zagubieni we mgle · 7 lat temu · maximus300
Re: Zagubieni we mgle · 7 lat temu · (użytkownik usunięty)