Forum

Zbiórka na serwer

wysłane przez Phobos 17

Przepraszam wszystkich, ze tak dlugo czekaliscie na moja riposte - mialem nieplanowy wyjazd za miasto. W zasadzie mógłbym napisać dużo. Ale tego nie zrobie. Nie będę adwokatem we własnej sprawie, bo tak naprawde rzuciłeś oskarżenia w moim kierunku.

Mogę podziękować Jackowi oraz Konjo za to co napisali.

Odniosę się tylko do tego zdania: > Ze smutkiem stwierdzam, > ze prywate i wygodnictwo czuje na kilometr...

Od ponad roku staram się stworzyć taką stronę, o której każdy będzie mógł powiedzieć "moja". Niektórzy podrzucają nam informacje, niektórzy dodają zdjęcia, bez innych nie byłoby księgi taborowej. KOMIS tworzą wszyscy, którzy tego chcą i powtarzam to na każdym kroku.

Ty odbierasz akcję zbiórki pieniędzy na serwer jako moją prywatę i wygodnictwo. Ubliżasz mi. Mam nadzieję, że wbrew Tobie, pieniądze zbierzemy i jeszcze bardzie zintegrujemy się w swoich gronie, że wszyscy będą mieli świadomość, że Serwis KOMIS nie jest stroną Marcina Stefanowicza, a stroną Miłośników Komunikacji Miejskiej. Gdybym chciał zarobić - nie spędziłbył ostatnich 4 lat intensywnie ucząc się PHP po nocach tylko po to, żeby po nocach pisać kolejne skrypty, tylko po to, żeby po nocach je umieszczać na serwerze i patrzeć, czy zdają egzamin zwany codziennością.

W zasadzie po przeczytaniu słów "Ze smutkiem stwierdzam, ze prywate i wygodnictwo czuje na kilometr" powinienem całą akcję przerwać i cały sserwis zlikwidować. Bo chyba o to ci chodzi, prawda? Żeby Marcin poszedł sobie w cholere i przestał na siłe uszczęśliwiać ludzi swoimi skryptami?

Ale nie zrobię tego. Bo mam poczucie obowiązku. Bo kocham to, co robię. Oraz dlatego, że są na tym świecie ludzie, którzy potrafią zrozumieć moje intencje - dobre intencje.

--- 1 październik 2004 - smutny lepszego początek

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Zbiórka na serwer · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zbiórka na serwer · 18 lat temu · Phobos
Re: Zbiórka na serwer · 18 lat temu · konjo 
Re: Zbiórka na serwer · 18 lat temu · Phobos
Re: Zbiórka na serwer / Sprostowanie · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Licznik · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Licznik · 18 lat temu · Phobos
Re: Licznik · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Licznik · 18 lat temu · konjo 
Re: Licznik · 18 lat temu · Phobos
Ciekawe... · 18 lat temu · Realista Sceptyk (gość)
Re: Ciekawe... · 18 lat temu · Jacek
Re: Ciekawe... · 18 lat temu · konjo 
Re: Ciekawe... · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Ciekawe... · 18 lat temu · konjo 
Drgnęło ;) · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Drgnęło ;) · 18 lat temu · MQ
Errata · 18 lat temu · Phobos
Riposta · 18 lat temu · Phobos
Re: Riposta · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Riposta · 18 lat temu · Phobos
Re: Ciekawe... · 18 lat temu · vojciech (gość)
szok · 18 lat temu · kajetansz
Re: szok · 18 lat temu · ewa (gość)
Re: szok · 18 lat temu · Robert
Re: szok · 18 lat temu · kajetansz
Re: szok · 18 lat temu · lhb178
Re: szok · 18 lat temu · Robert