Forum

Potoki na liniach od lewobrzeża do prawobrzeża

ricardo78 napisał(a):
To tylko trochę groźniejsza grypa,na którą rocznie umierają setki tysięcy ludzi,od początku miałem takie podejście do tej pseudopandemii.Jako argument podam,że tylko w lutym 2019 roku w samej Europie umarło na grypę 900 tysięcy ludzi(sic!)I nikt nie zrobił z tego pandemii.Można sprawdzić w necie-dane wiarygodne.Obowiązek maseczek nic nie zmieni,bo to i tak nic nie da,sztuka dla sztuki.Ponowne obostrzenia?Ludzie wyjdą na ulicę,w takich przypadkach Polacy szybko się jednoczą,bez względu na upodobania polityczne.I pandemia bardzo szybko się skończy.Od samego początku jak już nadmieniłem,miałem gdzieś tą chorobę i prawdopodobnie(nie badałem się)już ją przebyłem w marcu.Objawy grypowe(mało kto wie czym się różni przeziębienie od grypy-przy grypie nie ma się kataru),wysoka temperatura,bóle mięśni,wymioty,ogólne zmęczenie etc,etc.Wziąłem tydzień urlopu i doszedłem do siebie.Taka mała dygresja odnośnie wszechpanującej pandemi.......

Czyli zdjęcia powiedzmy z Bergamo z Włoch, w których sytuacja była gorzej niż tragiczna w marcu i kwietniu to normalka?😉 Rok do roku tyle osób ląduje w takim stanie w szpitalu po grypie? Chcesz nam wmówić, że „nie ma się czym przejmować”?

Rozumiem, że epidemiolodzy z całego świata się mylą, bo to jest „pseudopandemia”. No tak, przecież teorie spiskowe od zawsze były, są i będą na świecie.🤪
2
Re: Potoki na liniach od lewobrzeża do prawobrzeża · 3 lata temu · man