Forum

Potoki na liniach od lewobrzeża do prawobrzeża

bartez napisał(a):
Na świecie w wielu miejscach brakuje miejsc dla chorych, brakuje respiratorów. Dochodzi to sytuacji, że lekarz musi wybrać kogo ratować, a kogo spisać na straty. W kostnicach brakuje miejsc, dochodzi do sytuacji, że ciała przechowywane są w naczepach chłodniach. Krematoria nie wyrabiają z terminami, ludzi chowają nawet w zbiorowych mogiłach.

Masz jakikolwiek wiarygodny dowód na to wszystko co wymieniłeś? Bo ja widziałem w ostatnich miesiącach sporo dowodów na to, że informacje tego typu okazywały się fejk niusami tworzonymi przez media po to, żeby wzmagać panikę wśród ludzi.

Ale nie! Według ciebie to taki wirus jak grypka. Chyba za dużo nasłuchałeś się naszego premiera kłamczucha, który twierdzi, że wirus już nie jest groźny.

Akurat premier razem z ministrem zdrowia są zaprzeczeniem jakiejkolwiek wiarygodności w tej sprawie. Ale żeby nie wchodzić na tematy polityczne, nie będę tego wątku rozwijał.

I to była naprawdę ostatnia moja wypowiedź o koronawirusie nie związana z KM.

Też chętnie tą dyskusję zakończę, bo tak jak wspomniałem wcześniej, i tak siebie tu nawzajem nie przekonamy do niczego.
1
Re: Potoki na liniach od lewobrzeża do prawobrzeża · 3 lata temu · maciekos95