Forum

Wchodzenie do pojazdów pierwszymi drzwiami żeby kierujący sprawdzili czy pasażerowie posiadają maseczki

maciekos95 napisał(a):
Konkretny paragraf. Albo cytat. Od razu podpowiem: nie ma tam takiego.

Jeżeli myślisz, że powiesz, że jesteś zwolniony z noszenia maseczki, bo coś tam, a wyglądasz na zdrowego konia i ujdzie ci to na sucho to jesteś bardzo naiwny. Jak nie wierzysz to idź do któregoś CH i spotkaj patrol SM. Sanepid wlepiał już za to kary i uprzedzając pytanie to sam poszukaj sobie informacji w necie. Jak nie przyjmiesz mandatu, to w sądzie zaświadczenie będziesz musiał już pokazać, bo tak łatwo nie będzie.
A powtórzę się, że jak sytuacja epidemiczna będzie taka jak obecnie to rząd planuje zmienić rozporządzenie, że nawet ci którzy faktycznie nie muszą nosić masek to będą chodzić w przyłbicach, które nie utrudniają oddychania.
Inna sprawa to nie wiem co chcesz udowodnić tym uporem odnośnie zakładania maseczki? Pokazujesz tylko swój egoizm i przy tym nie szanujesz pracy ratowników medycznych, którzy potem w ciężkich warunkach muszą użerać się z chorymi.
Ja też nie lubię zakładać maseczki, wiem też, że nie jest to pełna gwarancja bezpieczeństwa, ale w sklepach ją zakładam i nie widzę w tym problemu

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
1