man1995 napisał(a):
Jest tylko stary nadajnik tylko po to aby centrala i miłośnicy mogli wiedzieć gdzie jest dany autobus. O ile oczywiście zostanie zalogowany przez ZDiTM.

Myślę, że szczególnie dla młodych ludzi, ten "stary nadajnik" jest najważniejszy. Prawda jest taka, że mało kto korzysta z zakupu biletów przez SKA. Funkcja, żeby sprawdzić ma mapie GMV czy autobus jest w trasie jest moim zdaniem najważniejsza, szczególnie na liniach PKS-u, gdzie autobusy kursują rzadko i różnie bywa z ich punktualnością. A co do termometrów - wydaje mi się że nie są one konieczne. PKS turystów nie wozi (no może poza linią 70), tylko obsługuje linie podmiejskie, a codzienni pasażerowie na swoich stałych trasach będą wiedzieli gdzie wysiąść. Najważniejsze jest mieć pewność, że Twój autobus jedzie, a czasem panuje taki chaos, że nawet ZDiTM mi nieraz odpowiedziało, że ''nie wiedzą'' gdzie jest autobus, a PKS od nich telefonu nie odbiera. Gdy ten problem zostanie rozwiązany, to i ilość pasażerów wzrośnie, bo zwyczajnie będą wiedzieć czy dojadą na czas do pracy.