Forum

1842 do naprawy

Dzisiaj krótko przed godziną 14 na skrzyżowaniu ulicy Unii Lubelskiej i alei Wojska Polskiego widziano holownik wywożący z miasta autobus Solaris Urbino 12 Hybrid 1842.

wysłane przez maciekos95 3

Moderator napisał(a):
Mam prośbę do wszystkich piszących tutaj i dość krytycznie wypowiadających się na temat postów niektórych młodszych użytkowników.

Najwyraźniej Wasze podejście się zmieniło z biegiem lat. Sam zaczynałem swoją przygodę z Komisem jako dziecko (założyłem tutaj konto w 2006 roku, wówczas jako niespełna 11-latek). Całkiem dobrze pamiętam, że bywałem nieraz banowany, dostawałem czerwone kartki, miałem założoną blokadę oceniania zdjęć i moderację postów na forum. I pewnie nawet słusznie - potrzebowałem czasu, żeby "wyrosnąć" z tamtego wieku i nabrać trochę ogłady w stylu i treści swoich wypowiedzi, w podejściu do forum, oceniania zdjęć itd. Aczkolwiek muszę przyznać, że wtedy niejednokrotnie czułem się oburzony sankcjami, które mnie tu spotykały.

Dzisiaj jak widać jest zupełnie inaczej. Gdybym ja, wtedy w czasach mojego dzieciństwa pisał w taki sposób jak użytkownik, o którym teraz rozmawiamy, czy próbował dodawać do galerii takie zdjęcia jak on - pewnie w ogóle nie miałbym tu czego szukać. Oczywiście nie piszę tego z jakimikolwiek pretensjami, bo może ten kierunek jest słuszny - nie mi to oceniać. Chętnie przeczytam jednak jakieś wyjaśnienia z czego ta zmiana wynika.
14
1842 do naprawy · 3 lata temu · Tosiek
Re: 1842 do naprawy · 3 lata temu · bartez
Re: 1842 do naprawy · 3 lata temu · Olo07
Re: 1842 do naprawy · 3 lata temu · Ronaldinho
Re: 1842 do naprawy · 3 lata temu · t105n 
Re: 1842 do naprawy [OT] · 3 lata temu · fan004
Re: 1842 do naprawy [OT] · 3 lata temu · Wojtek
Apel do wszystkich · 3 lata temu · Moderator
Re: Apel do wszystkich · 3 lata temu · maciekos95
Re: Apel do wszystkich · 3 lata temu · Mati524
Re: Apel do wszystkich · 3 lata temu · fan004
Re: Apel do wszystkich · 3 lata temu · MQ