Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
czas trwania: 0:28
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
Mam taką nadzieję, że ten rok nie będzie ostatnim rokiem dla niektórych Goeteborgów, (...)
Na pewno nie. Mamy ich w SPAKu 12 - nawet jak dojadą elektryczne przeguby od Solarisa, których ma być jedynie 8, "nie wezmą ich na ilość" ;).
(...) takich jak #1654.
A ten konkretny czym sobie zasłużył?
#TramwajemPoŚwiecie
Post został wyedytowany przez autora.