Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
czas trwania: 0:28
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
wysłane przez
bartez
364
A ten konkretny czym sobie zasłużył?
Nie wiem czy na pewno chcesz uzyskać odpowiedź na to pytanie.