Forum

Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?

film
czas trwania: 0:28
odtwórz
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
333Wojtas333 napisał(a):
Będzie. Jak każdy pojazd / maszyna ma prawo się zepsuć. Pytanie tylko jakiego kalibru będą to usterki? :)

To jasne. Ale trzeba się z tym, a nie na to, liczyć, a wypowiedź kolegi z góry wskazuje raczej na to drugie...

#TramwajemPoŚwiecie
5
Re: Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim… · 5 lat temu · fan004