Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
czas trwania: 0:28
Czy obecny rok będzie ostatnim dla MAN-ów ze szwedzkim rodowodem?
Będzie. Jak każdy pojazd / maszyna ma prawo się zepsuć. Pytanie tylko jakiego kalibru będą to usterki? :)
To jasne. Ale trzeba się z tym, a nie na to, liczyć, a wypowiedź kolegi z góry wskazuje raczej na to drugie...
#TramwajemPoŚwiecie